Aby ułatwić Państwu wybór dostawy poniżej opisujemy opcje transportów możliwe dla zamówień z naszego sklepu internetowego.

  

Klientom naszej firmy zapewniamy terminową i solidną dostawę towarów na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej.

Do Państwa dyspozycji przedstawiamy różne opcje odbioru towarów zamówionych w naszym sklepie.

- Odbiór osobisty

Wybierając tę opcję należy skontaktować się z naszym konsultantem i poinformować o swoim wyborze. Istnieje możliwość odbioru osobistego z naszego magazynu lub (w przypadku towarów pod zamówienie) magazynu producenta. Jest tez opcja pobrania towaru przez wskazaną osobę lub przez zleconego przez państwa przewoźnika.

- Przesyłka kurierska

Towar jest dostarczany przez profesjonalną firmę kurierską. Koszty transportu pokrywa kupujący, a jego wartość wyceniona jest przy składaniu zamówienia lub indywidualnie z konsultantem. 

- Przesyłka kurierska pobraniowa

Towar dostarczany jest przez wyspecjalizowane firmy spedycyjne. Koszty transportu pokrywa kupujący, a ich wartość wyceniona jest przy składaniu zamówienia lub indywidualnie z konsultantem. Wartość zamówienia przekazana zostaje kurierowi w momencie dostarczenia przesyłki.

- Paczkomaty

Towar jest dostarczany do wskazanego paczkomatu. Koszty transportu określone są podczas składania zamówienia.

- Transport własny

Dostawa może być realizowana przez środki transportowe firmy PSB PROBUD. Posiadamy własne zaplecze transportowe. W tej opcji koszt transportu wyceniany jest indywidualnie. Mogą Państwo zasugerować wycenę transportu HDS rozładunkiem, samochodem osobowym, bądź dostawczym. Po złożeniu zamówienia informujemy o kosztach dostawy (mailowo bądź telefonicznie). Opcja dostępna dla odbiorców na terenie województwa podlaskiego, bądź dostaw pełnosamochodowych.

 - Transport indywidualny

Po dokonaniu zakupu nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu kalkulacji kosztów transportu. Ten rodzaj spedycji zalecany jest przy transportach pełnosamochodowych. Zamówienie zostaje przekazane do realizacji wyłącznie wtedy, gdy kupujący zaakceptuje koszty przewozu.

*Zamówienie zostaje przekazane do realizacji wyłącznie po zaakceptowaniu kosztów transportu.

**Towar zostaje przekazany do wysyłki do 24h od czasu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, chyba, że ustalenia stanowią inaczej. Nie dotyczy towarów na zamówienie, których czas oczekiwania może się wydłużyć