Sklep internetowy www.dachbitumiczny.pl specjalizuje się w sprzedaży bitumicznych pokryć dachowych. Mamy szeroki wybór i kolorystykę gontów oraz pap. Ponadto oferujemy również akcesoria, membrany, folie oraz narzędzia przydatne w wykonywaniu wszelkich prac związanych dachami. 

Jeśli masz jakieś wątpliwości odnośnie wyboru pokrycia dachowego, narzędzi bądź też innego towaru znajdującego się w naszym sklepie skontaktuj się z naszymi doradcami telefonicznie lub pocztą e-mail. Na każde pytanie odpowiemy szybko i szczegółowo. 


Sklep jest własnością firmy P.H.U. Probud Sp. z o.o. Istniejemy na rynku budowlanym od 25 lat. Główny sklep prowadzony przez naszą firmę znajdą Państwo pod adresem www.psbprobud.pl


„dlaczego warto nam zaufać”

Znamy się na tym co sprzedajemy! Specjalizujemy się w sprzedaży pokryć dachowych a w szczególnej mierze dachów bitumicznych. Współpraca z naszą firmą zapewni Państwu terminową i solidną dostawę materiałów budowlanych. Prowadząc sklep internetowy www.dachbitumiczny.pl potrafimy zagwarantować kompleksowe zapatrzenie każdej budowy. Kupując w naszych sklepach oszczędzasz czas i pieniądze. 

Serdecznie zapraszam

Właściciel

Wiesław Pruszko

Wszystkie zdjęcia oraz opisy zawarte na stronie www.dachbitumiczny.pl są własnością firmy 

P.H.U. Probud Sp. z o.o.

Poligonowa 6

18-400 Łomża

NIP: 718-214-16-02

Kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć i opisów zawartych w sklepie jest zabronione i podlega karze (zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz.U. 94 nr 24 poz.83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz.170 oraz Ustawie o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji Dz.U. nr 47 poz.211)?.”

„ Jeśli nie znajdziecie Państwo poszukiwanego produktu prosimy o kontakt  pod numerem 600 045 145 - postaramy się pomóc.

 

 

Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie w całości lub w części. Kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć i opisów zawartych w sklepie jest zabronione i podlega karze (zgodnie z Ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz.U. 94 nr 24 poz.83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz.170 oraz Ustawie o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji Dz.U. nr 47 poz.211)